چگونه از شادوبن خارج شویم؟

ادمین پناه ادز
24 فروردین 1400

شادوبن اینستاگرام چیست

به احتمال زیاد شما هم همانند دیگر کاربران اینستاگرام دچار شادوبن شده اید که قصد دارید راه حل های خارج شدن از آن را یاد بگیرید. شادوبن یک اصطلاح است که به مجازات پنهان برای حساب گفته می شود. این مجازات می تواند به این صورت باشد که پست های شما در بخش هشتگ نمایش داده نشود یا به صفحه اکسپلور نرود. در واقع محتوای شما تنها به کاربران و فالووران پیج نمایش داده می شود و از طرفی جذب فالوور جدید دشوار می شود.

چگونه از شادوبن خارج شویم
برخی گمان می کنند که شادوبن واقعی نیست و همچنین الگوریتمی با این اسم وجود ندارد. لازم است بگوییم که شادوبن اینستاگرام واقعی است. در زمانی پیش می آید که از قوانین گفته شده در اینستاگرام پیروی نکنید. البته برخی افراد این مشکل را با این نام نمی شناسند و آن را با اختلال در دسترسی و تعامل می شناسند.
زمانی که اینستاگرام حساب های متخلف را محدود می کند، تنها دنبال کنندگان که قادر به دیدن پست ها هستند. برای اینکه از این مشکل جلوگیری شود باید اتفاقات پیش آمده را مرور کرد تا تخلف خود را دریابید. فراموش نکنید که اگر این مشکل به صورت مداوم تکرار شود و در پی برطرف کردن آن نباشید اینستاگرام می تواند محتوای شما را حذف یا حساب را غیرفعال کند.

راه رهایی از شادوبن اینستاگرام چیست؟

همان طور که گفته شد اگر از دستورات مشخص شده توسط اینستاگرام پیروی نکنید، اقدام به شادوبن کردن حساب شما خواهند کرد. اگر تخلف خود را متوجه شدید باید 14 روز صبر کنید تا اینستاگرام شما را به حالت قبل برگرداند.
راه حل دیگری که وجود دارد آن است که حساب کاربری خود را از حالت بیزینس به پرسونال تغییر دهید و یا به اینستاگرام ایمیل بزنید و در مورد مشکل پیش آمده توضیحاتی ارائه دهید.راه رهایی از شادوبن اینستاگرام چیست
برای بسیاری از کاربران سوال است که چه فعالیت هایی را انجام ندهیم تا از شادوبن شدن جلوگیری کند. در جواب باید بگوییم که موارد مختلف در این خصوص وجود دارد، اما ما در اینجا تنها به برخی از موارد مهم خواهیم پرداخت.
استفاده از نرم افزارهای افزایش فالوور و ربات های افزایش لایک و کامنت جلوگیری کنید. اینستاگرام بسیار هوشمند است و به راحتی می تواند ربات های مختلف را تشخیص دهد بنابراین به هیچ عنوان از این برنامه ها و ربات ها استفاده نکنید.
هم چنین استفاده از هشتگ های زیاد می تواند اکانت را شادوبن کند. درست است که اینستاگرام به کاربران خود اجازه داده تا 30 هشتگ در کپشن های خود قرار دهند. اما این اجازه به معنای این نیست که از تمامی هشتگ ها استفاده کنید تا 30 هشتگ در کپشن قرار بگیرد. انتخاب چند مورد از هشتگ های پربازدید کافی و مناسب است. برای اطلاعات بیشتر از تعداد هشتگ ها می توانید مقاله تعداد هشتگ های مجاز در اینستاگرام مطالعه کنید.
مورد دیگری که باعث شدوبن می شود، فعالیت بیش از حد است. به طور مثال شما در یک ساعت قادر خواهید بود 350 لایک داشته باشید. تعداد لایک بیشتر باعث می شود اینستاگرام شما را به عنوان اسپم مشخص کند یا فالو کردن بیش از حد باعث می شود تا اینستاگرام به شما هشداری دهد تا در لیست افراد متخلف قرار بگیرید.
برای جلوگیری از این مشکلات می توانید قبل از نصب اینستاگرام تمام الگوریتم های مهم را مطالعه کنید. تا با انجام ندادن انها از شادوبن شدن جلوگیری کنید.
کلام نهایی
شادوبن به دلایل مختلف امکان دارد در اکانت شما اعمال شود. البته در صورتی این اتفاق خواهد افتاد که تخلفی کرده باشید. اگر موراد گفته شده در بالا را رعایت کنید به هیچ عنوان دچار شادوبن نخواهید شد. اما اگر در این موقعیت قرار گرفتید، هیچ گونه جای نگرانی وجود ندارد زیرا با گذشت زمان به حالت اولیه خود بازخواهید گشت.

ارسال دیدگاه

مطالب مشابه
شرکت خدمات اینستاگرام
شرکت خدمات اینستاگرام

28 فروردین 1400
نویسنده: ادمین پناه ادزادمین پناه ادز
هشتگ‌های پربازدید فارسی

27 فروردین 1400
نویسنده: ادمین پناه ادزادمین پناه ادز
چرا نباید فالوور فیک بخریم
چرا نباید فالوور فیک بخریم؟

26 فروردین 1400
نویسنده: ادمین پناه ادزادمین پناه ادز